Postaw na recykling!

Firma NEO Recykling świadczy profesjonalne usługi w zakresie gospodarowania odpadami. Naszą specjalizacją jest utylizacja sprzętu komputerowego, a także innego rodzaju elektroniki. Pomagamy chronić środowisko. Naszymi atutami jest sprawność w działaniu, czas realizacji a także najlepsze ceny na rynku. Jesteśmy w stanie odebrać każdą ilość sprzętu zarówno od przesiębiorstw jak i od osób prywatnych. Zapraszamy do współpracy.

Co odbieramy?

NEO Recykling - utylizacja sprzętu komputerowego.

Jeżeli interesuje Państwa utylizacja sprzętu komputerowego, bądź innego sprzętu elektronicznego, znajdującego się na terenie Warszawy lub w jej bezpośrednich okolicach, zapewnimy firmom bezpłatny transport. W przypadku konieczności odbioru z dalszych lokalizacji, ceny ustalane są indywidualnie.

Kontakt:


516 369 502
neorecykling@gmail.com

Zapewniamy:

  • odbiór sprzętu w celu jego ponownego odzysku

  • dogodny oraz szybki termin realizacji usługi

  • własny transport oraz załadunek

  • ważenie sprzętu wagą elektroniczną bezpośrednio u naszych klientów

  • wystawienie kart przekazania odpadów po wykonaniu odbioru

Zachęcamy osoby fizyczne do darmowego dostarczenia zużytego sprzętu bezpośrednio do naszego magazynu, mieszczącego się w Warszawie. Szczegóły dostępnę są pod nr tel. 516 369 502 Jeżeli nie jesteście w stanie dostarczyć go nam samodzielnie, udostępniamy możliwość odbioru sprzętu w Waszej lokalizacji. Cena ustalana jest indywidualnie.

Oferta

Celem działalności naszej firmy jest kompleksowa obsługa firm oraz osób prywatnych w zakresie wywozu i utylizacji odpadów elektronicznych i elektrycznych. Odbieramy każdą ich ilość.

Urzędy, firmy, instytucje:

Nasza oferta obejmuje:

  • odbiór sprzętu w celu jego ponownego odzysku
  • dogodny oraz szybki termin realizacji usługi
  • własny transport oraz załadunek
  • ważenie sprzętu wagą elektroniczną bezpośrednio u naszych klientów (dotyczy firm oraz urzędów)
  • wystawienie kart przekazania odpadów po wykonaniu odbioru

Koszt usługi ustalany jest na podstawie stawki kilogramowej, i w głównej mierze zależy od ilości oraz rodzaju przekazywanych odpadów, dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub skorzystania z formularza zlecenia odbioru. Prosimy o podanie szacunkowej ilości sprzętu w celu przygotowania oferty specjalnie dla Państwa.

UWAGA. Transport i załadunek na terenie m.st. Warszawy i najbliższych okolic jest bezpłatny. W przypadku odbiorów z innych lokalizacji, koszt transportu ustalany jest indywidualnie.


Osoby prywatne:

Osoby fizyczne zachęcamy do bezpłatnego dostarczenia zużytego sprzętu bezpośrednio do naszego magazynu w Warszawie Sprzęt można dostarczać w tygodniu w godzinach 8-18, w soboty 8-16.

W przypadku braku możliwości osobistego dostarczenia jesteśmy skłonni odebrać sprzęt bezpośrednio z Państwa domu. Wówczas opłata takiego wywozu wynosi 30zł. W stawkę wliczone są 2 przedmioty wielkogabarytowe typu pralki, lodówki, zmywarki, telewizory, itp., oraz kilka mniejszych, takich jak radioodbiorniki, komputery stacjonarne, drukarki i inne urządzenia elektroniczno-elektryczne.