Postaw na recykling!

Firma NEO recykling świadczy profesjonalne usługi w zakresie gospodarowania odpadami. Naszą specjalizacją jest utylizacja sprzętu komputerowego, a także innego rodzaju elektroniki. Pomagamy chronić środowisko. Naszymi atutami jest sprawność w działaniu, czas realizacji a także najlepsze ceny na rynku. Jesteśmy w stanie odebrać każdą ilość sprzętu zarówno od przesiębiorstw jak i od osób prywatnych. Zapraszamy do współpracy.

Co odbieramy?

NEOrecykling - utylizacja sprzętu komputerowego.

Jeżeli interesuje Państwa utylizacja sprzętu komputerowego, bądź innego sprzętu elektronicznego, znajdującego się na terenie Warszawy lub w jej bezpośrednich okolicach, zapewnimy firmom bezpłatny transport. W przypadku konieczności odbioru z dalszych lokalizacji, ceny ustalane są indywidualnie.

Kontakt:


516 369 502
neorecykling@gmail.com

Zapewniamy:

  • odbiór sprzętu w celu jego ponownego odzysku

  • dogodny oraz szybki termin realizacji usługi

  • własny transport oraz załadunek

  • ważenie sprzętu wagą elektroniczną bezpośrednio u naszych klientów

  • wystawienie kart przekazania odpadów po wykonaniu odbioru

Zachęcamy osoby fizyczne do darmowego dostarczenia zużytego sprzętu bezpośrednio do naszego magazynu, mieszczącego się w Warszawie. Szczegóły dostępnę są pod nr tel. 516 369 502 Jeżeli nie jesteście w stanie dostarczyć go nam samodzielnie, udostępniamy możliwość odbioru sprzętu w Waszej lokalizacji. Cena ustalana jest indywidualnie.

Ustawy

 

Ustawa z dnia 29 lipca 2005 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym

 

Zestawienie opublikowanych rozporządzeń do ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (stan na 1 września 2009 r.)

 

W dniu 13.01.2010r. Senat RP uchwalił poprawki do ustawy o odpadach oraz zmianie niektórych innych ustaw

 

Sejm RP 22.01.2010r. przyjął część poprawek i uchwalił ustawę o odpadach oraz zmianie niektórych innych ustaw i w dniu 25.01.2010r. przekazał ja do podpisu Prezydentowi RP.

Ustawa o zmianie ustawy o odpadach oraz zmianie niktórych innych ustaw

Prezydent RP w dniu 12.02.2010 r. podpisał ustawę z dnia 22 stycznia 2010 r. o zmianie ustawy o odpadach oraz niektórych innych ustaw. Ustawa wejdzie w życie w dwa tygodnie po jej opublikowaniu w Dzienniku Ustaw.
Tekst ustawy